Doručení v kontinentální Francii zdarma
Doručení v kontinentální Francii zdarma
Košík 0
Převaděč D-LINK 1000BASE-T na 1000BASE-SX (SCMULTIMODE 2KM KONEKTOR) DMC-700SC / E D-LINK
D-LINK

D-LINK 1000BASE-T DO 1000BASE-SX CONVERTER (SCMULTIMODE 2KM KONEKTOR) DMC-700SC / E

Pravidelná cena € 174,73 Snížená cena € 188,52 jednotka Cena , vyrábí jej
Včetně daní. Přepravní poplatky počítáno při pokladně.

D-Link DMC 700SC - Konvertor médií s optickými vlákny - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / SC multimode - až 550 m

Kód EAN:

0790069242021

Záruka výrobce:

24měsíční návrat do dílny

obecný

Typ zařízení: Konvertor médií s optickými vlákny

Formát: Externí

sítě

Technologie připojení: Kabelové

Typ zapojení: 1000Base-SX, 1000Base-T

Protokol datového spojení: GigE

Rychlost přenosu dat: 1000 Mbits / s

Maximální přenosová vzdálenost: 550 m

Indikátory stavu: Napájení, odkaz / aktivita

Funkce: Automatická detekce podle zařízení, automatické vyjednávání

Rozšíření / připojení

Rozhraní:

1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 samice
1 x Ethernet 1000Base-SX - SC multi-mode female x 2

různý

Normy shody:

FFC třída B, C-Tick, VCCI třída B ITE schváleno

Vyživování

Napájecí zařízení:

Externí napájecí adaptér

Rozměry a hmotnost

Šířka: 8.8 cm

Hloubka: 12 cm

Výška: 2.5 cm

Environmentální charakteristiky

Minimální provozní teplota: 0 ° C

Maximální provozní teplota: 40 ° C

Provozní vlhkost: 10 - 90%