Doručení v kontinentální Francii zdarma
Doručení v kontinentální Francii zdarma
Košík 0
CISCO Gigabit Ethernet LH MiniGBIC SFP modul transceiveru MGBLH1
CISCO Gigabit Ethernet LH MiniGBIC SFP Transceiver module MGBLH1 CISCO
CISCO Gigabit Ethernet LH MiniGBIC SFP Transceiver module MGBLH1 CISCO
CISCO

CISCO Gigabit Ethernet LH MiniGBIC SFP modul transceiveru MGBLH1

Pravidelná cena € 213,27 € 191,89 jednotka Cena , vyrábí jej
Včetně daní. Přepravní poplatky počítáno při pokladně.

Cisco Small Business MGBLH1 - modul transceiveru SFP (mini-GBIC) - GigE

Typ zařízení:

Modul transceiveru SFP (mini-GBIC) - LC

Formát:

Plug-in modul

Typ zapojení:

1000Base-LH

Rychlost přenosu dat:

1 Gbit / s

Vlnová délka světla:

1310 nm

Protokol datového spojení:

GigE

Maximální přenosová vzdálenost :

40 km

Vyrobený pro :

250 Series;Small Business SF 100-16,SF 100-24,SF 100D-05,SF 100D-08,SF 100D-16,SF 100D-16 V2,SF 102-24,SF110,SF112,SF300,SF302,SF350,SF352,SF500,SG 100-16,SG 100-24,SG 100D-05,SG 100D-08,SG 102-24,SG110,SG112,SG250,SG300,SG350,SG355,SG500